Mistrzostwa Wojewódzkie w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

Po wakacyjnym lenistwie rozpoczęliśmy zmagania sportowe MISTRZOSTWAMI WOJEWÓDZKIMI W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW. Mistrzostwa rozegrane zostały 10.IX. na obiektach sportowych JJ Sport Center w Skotnikach. W rozgrywkach uczestniczyły dziewczęta ze Szkoły Zawodowej i... bezkonkurencyjnie wygrały turniej!!! Reprezentacje dziewcząt stanowiły: Barbara Garmulewicz (bramkarka), Klaudia Cinal, Balbina Wójcik, Klaudia Bożek, Natalia Nowak, Anna Kardache, Agnieszka Gawlik i Ewelina Szopa. Dziewczęta tym turniejem rozpoczęły przygotowania do reprezentowania województwa małopolskiego na Mistrzostwach Polski, których będziemy gospodarzami w dniach 20-22. IX.

Chłopcy, po zaciętych meczach zajęli III miejsce. W skład drużyny chłopców weszli: Krystian Wykurz (bramkarz), Paweł Nowak, Andrzej Pawłowski, Kamil Trepa, Patryk Bujak, Młynarczyk Michał, Jamborski Sebastian, Potęga Karol. Wszystkim gratulujemy sportowego ducha i uzyskanych wyników, zwłaszcza nowym i najmłodszym uczniom reprezentującym naszą szkołę!!!

Tekst - Edyta Nawara, zdjęcia – Ewa Gawor